Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Usługa wynajmu aut dostawczych na minuty wchodzi do Bydgoszczydlahandlu.pl - 7 grudnia 2018 13:04


W Bydgoszczy wystartowała usługa CityBee, czyli wynajem aut dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Siedem biało-pomarańczowych fiatów Ducato jest już do dyspozycji w wyznaczonych strefach.

CityBee to rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują auta do dużego transportu. Zarówno dla osób fizycznych, które np. planują przeprowadzkę lub remont, jak i dla firm, które potrzebują większego samochodu tylko okazjonalnie i nie chcą ponosić kosztów zakupu lub leasingu.

Usługa CityBee zadebiutowała w Warszawie na początku października. Następnie biało-pomarańczowe dostawczaki pojawiły się na ulicach Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Śląska, Łodzi, Poznania, Białegostoku i Lublina. Kolejne lokalizacje to również rozszerzenie zasięgu formatu „free-floating”, który umożliwia podróż samochodem do innego miasta, w którym jest dostępna usługa CityBee i zakończenie tam wynajmu bez dodatkowych opłat.

Usługa CityBee jest już dostępna na terenie dziesięciu aglomeracji, gdzie do dyspozycji wypożyczających jest już 128 aut - fiatów Ducato i volkswagenów Crafter  (stan na 7 grudnia 2018 roku). Najwięcej z nich – 22 auta – działa na terenie Warszawy.