Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Piwo „Za ostatni grosz” w formule in&out w sklepach Biedronkapr - 12 grudnia 2018 13:55


Browar Tenczynek wprowadza na rynek serię piw pod znaną marką “Za ostatni grosz”. Już 20 grudnia będą one dostępne w sieci sklepów Biedronka.

„Za ostatni grosz” to efekt współpracy Browaru Tenczynek i firmy MojaMuza. Na początku piwo trafi do sklepów sieci Biedronka, co skutkować będzie jego szeroką dostępnością. Jako pierwszy na rynku pojawi się Lager – najchętniej wybierane przez Polaków piwo.

Etykiety nowej serii od Browaru Tenczynek nawiązują do okładki płyty “Za ostatni grosz” Budki Suflera. Kolejne rodzaje piwa dostępne będą w przyszłym roku. Wśród nich znajdą się nie tylko popularne style, ale też coś dla piwnych geeków.

- Sama etykieta piwa to projekt autorstwa Ilony Jaszak. Ta koncepcja jest świadomym nawiązaniem do okładki płyty “Za ostatni grosz” - powiedział Przemysław Bobrowicz, dyrektor ds. marketingu Browaru Tenczynek.

Piwo będzie dostępne w formule in&out. Kolejne plany dotyczą wprowadzenia nowych pozycji w tej samej formule, a następnie ciągłego poszerzania dostępności piwa „Za ostatni grosz”.