Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

enel-med z nowym biznesem w Galerii Północnejpr - 20 grudnia 2018 09:50


21 grudnia w Galerii Północnej enel-med otworzy pierwszy w Polsce sklep z artykułami medycznymi, będący rozszerzeniem działalności przychodni dostępnej w obiekcie.

Nowy sklep z artykułami medycznymi jest rozszerzeniem działalności przychodni enel-med w Galerii Północnej. W ofercie sklepu znajdą się towary wybrane po kątem poprawy jakości i ochrony zdrowia klientów, w tym także produkty często polecane i rekomendowane przez lekarzy enel-med np.: sprzęt wykorzystywany do leczenia bezdechu sennego, produkty stomatologiczne, antyżylakowe czy poduszki rehabilitacyjne.

Oferta obejmuje m.in. szeroki asortyment produktów z obszaru diagnostyki, medycyny sportowej, medycyny podróży i ginekologii, w tym termometry, ciśnieniomierze, wagi, ortezy i taśmy kinezjologiczne, laktatory czy pulsoksymetry, ale także nowinki lifestylowe np.: czapki z wbudowanymi słuchawkami, bidony i kubki termiczne. W sezonie zimowym na szczególną uwagę zasługują maski antysmogowe.

Znaczną rolę w ofercie sklepu będzie odgrywała także grupa produktów przydatnych w egzotycznych podróżach – odzież chroniąca przed insektami, moskitiery, repelenty, apteczki oraz wiele innych gadżetów związanych z bezpieczeństwem, higieną i profilaktyką. 

Sklep medyczny enel-med zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Północnej.

Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC.