Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Polomarket o planie otwarć na ten rokportalspozywczy.pl - 3 stycznia 2019 11:39


W roku 2019 planujemy otworzyć około 10 nowych sklepów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu w Polomarkecie.

- Firma od początku swojej działalności była nastawiona na rozwój organiczny z precyzyjnym doborem lokalizacji. Zgodnie z naszą strategią stawiania na jakość sieci, planujemy modernizację wszystkich naszych sklepów do końca 2020 roku - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu w Polomarkecie.

- Ponad 60 proc. lokalizacji jest lokalizacjami własnymi sieci. Pozostałe, to powierzchnie wynajęte z rynku. Przyświeca nam filozofia, aby szukać dla siebie najlepszego miejsca do handlu w danej miejscowości. Nie interesuje nas miejsce numer 3, czy numer 4. Taką strategię będziemy chcieli kontynuować również w 2019 roku - tłumaczy.

- Jeżeli chodzi o zamknięcia sklepów - to nie przedłużamy umów najmu, które w ocenie firmy wymagają zbyt dużych nakładów inwestycyjnych w stosunku do działającej konkurencji. W to miejsce otwieramy nowe obiekty spełniające oczekiwania klienta ze względu na lokalizację, wyposażenie, asortyment, wygodę robienia zakupów - wyjaśnia przedstawiciel sieci handlowej.

Więcej na portalspozywczy.pl