Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Intersport sprzedaje na Allegro. Zaczyna z markami własnymidlahandlu.pl - 10 stycznia 2019 18:02


Na Allegro pojawiły się tysiące produktów sportowych oferowanych przez sieć sklepów INTERSPORT. Docelowo będzie to 7,5 tysiąca produktów marek własnych oraz znanych marek producentów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego.

INTERSPORT na początek wprowadził do sprzedaży na Allegro produkty marki McKinley – odzież, obuwie i sprzęt turystyczny, kolekcję biegową Pro Touch oraz produkty treningowe marki Energetics. Na Allegro trafiły również marki Uvex i Viking. W 2019 roku sklep będzie systematycznie zwiększał swój asortyment na Allegro i wprowadzi do sprzedaży również produkty marek takich jak Adidas, Asics, Atomic, Head, Nike, Puma, Reebok, Rossignol, Salomon, czy The North Face. Docelowo katalog INTERSPORT na Allegro będzie obejmował 7,5 tys. przedmiotów.

Z okazji wejścia sklepu na Allegro, jak i później przy okazji wprowadzania poszczególnych marek własnych planowane są specjalne promocje.

Firma dołączyła do programu Allegro Smart! dzięki czemu, klienci korzystający z tej usługi będą mogli kupić produkty z bezpłatną dostawą do blisko 20.000 punktów odbioru w całej Polsce.

INTERSPORT oferuje także darmową dostawę przy zakupach powyżej 200 zł. W kolejnym etapie udostępni także możliwość odbiorów osobistych w swoich sklepach.

Obecnie w Polsce funkcjonuje 29 sklepów INTERSPORT zlokalizowanych głównie w centrach handlowych dużych i średnich miast.