Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Biedronka kusi studentów "bardzo konkurencyjnym poziomem wynagrodzenia"dlahandlu.pl - 18 stycznia 2019 09:19


15 stycznia 2019 r. właściciel Biedronki otworzył rekrutację do programu menedżerskiego Operations Management Trainee. Pierwsze stanowisko managerskie, które firma oferuje absolwentom programu, to młodszy menedżer. Jeronimo Martins zachęca studentów bardzo konkurencyjnym poziomem wynagrodzenia.

Do 24 marca 2019 r. kandydaci mogą składać swoje aplikacje na stronie internetowej jeronimomartins.com oraz na portalu karierawjm.pl

– Operations Management Trainees to prestiżowy program menedżerski, do którego co roku zapraszamy kilkunastu najzdolniejszych i najambitniejszych młodych ludzi. Wybrani kandydaci dołączają do Grupy Jeronimo Martins – międzynarodowej firmy, którą tworzy ponad 100 tysięcy osób w Polsce, Portugalii i Kolumbii. W niej, pod okiem doświadczonych menedżerów, zdobywają kluczową wiedzę biznesową i rozwijają praktyczne kompetencje liderskie. O skuteczności kształcenia menedżerów świadczy fakt, że zarówno CEO sieci Biedronka, jak i  wielu dyrektorów w naszej firmie to absolwenci programu menedżerskiego – mówi Marta Śliwińska, menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Jeronimo Martins Polska.

Program menedżerski Operations Management Trainees ruszy we wrześniu 2019 roku. Jego uczestnicy pierwsze dwa miesiące spędzą w Polsce i Portugalii, poznając firmę. Przez kolejnych siedem miesięcy będą pracować bezpośrednio w sklepach Biedronka, pełniąc różne funkcje – od kasjera po kierownika sklepu lub jego zastępcę. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać specyfikę branży. Wezmą także udział w miesięcznym shadowingu, czyli będą towarzyszyć w codziennej pracy regionalnym menedżerom sprzedaży.

– Udział w programie menedżerskim Jeronimo Martins to szansa na rozwój zawodowy w dużej, międzynarodowej organizacji. To także niesamowita przygoda, w trakcie której można odbywać inspirujące podróże oraz nawiązywać wartościowe znajomości. Jestem pewna, że udział w tym programie zaprocentuje w całym moim życiu zawodowym, bo dzięki stawianym przed stażystami ambitnym wyzwaniom i pracy w tak dużej firmie, jestem w stanie nauczyć się więcej niż gdziekolwiek indziej – zachęca Karolina Pytel, uczestniczka programu Management Trainees 2017.

Udział w programie mogą wsiąść studenci ostatniego roku studiów magisterskich dowolnych kierunków lub absolwenci 2 lata po studiach którzy:mogą pochwalić się 2-letnim doświadczeniem zawodowym lub zdobytym w trakcie studiów (np. staże, praktyki, wolontariat lub praca w organizacjach studenckich); znają bardzo dobrze język angielski i polski (poziom B2 lub wyżej);
są dyspozycyjni przez rok, od września 2019 r., w pełnym wymiarze godzinowym; posiadają prawo jazdy lub uzyskają je w ciągu roku oraz są mobilni i gotowi z pasją podjąć różnorodne wyzwania na terenie całej Polski.