Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Anna Lewandowska: Moją misją jest edukowanie i pokazywanie, jak zdrowo się odżywiaćportalspozywczy.pl - 24 stycznia 2019 13:15


- Polacy borykają się z otyłością. Dlatego moją misją jest edukowanie i pokazywanie naszym konsumentom jak zdrowo się odżywiać i żyć. Foods by Ann, produkuje wysokiej jakości żywność z wyselekcjonowanych składników, a naszą ofertę kierujemy do każdego kto zapragnie zmiany na to co zdrowe i smaczne - mówi w rozmowie z serwisem www.portalspozywczy.pl Anna Lewandowska, trenerka, dietetyczka, właścicielka marki Foods by Ann i sieci kawiarni Healthy Store Foods by Ann.

- Foods by Ann powstało jako odpowiedź na potrzeby konsumentów, szukających zdrowych i smacznych produktów. Celem marki od samego początku było tworzenie produktów, których brakowało na naszym rynku oraz wskazywanie właściwych nawyków żywieniowych. Foods by Ann chce pokazywać, że zdrowe jedzenie nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami - wręcz przeciwnie – zapewnia Anna Lewandowska.

Trenerka produkcją żywności i dietetyką zajmuje się od ponad 8 lat. W Foods by Ann stawia na wyselekcjonowane składniki, wysoką jakość żywności.

- Jednak ważne jest również dla mnie to, żeby moje produkty były szeroko dostępne – zapewnia Lewandowska.

Więcej na portalspozywczy.pl