Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Healthy Store Anny Lewandowskiej z nowym konceptem. Szykuje się też franczyzadlahandlu.pl - 22 lutego 2019 09:28


W poznańskim centrum handlowym Posnania otwarty został kolejny punkt Healthy Store. Zaprezentowany tam format konceptu to nowość – wyspa sprzedażowa dedykowana galeriom handlowym.

Punkt o powierzchni ok. 20 mkw. posiada dodatkową strefą siedzącą. Odwiedzający nowy lokal mogą liczyć na szeroki wybór zdrowej żywności. Na wyspie Healthy Store znajdziemy między innymi: zdrowe smoothies, soki tłoczone metodą cold press, desery czy gorące napoje, w tym popularną "kuloodporną" kawę.

W poznańskim punkcie Healthy Store znajdziemy również wybrany asortyment marki Foods by Ann w postaci batonów energetycznych, shake’ów liofilizowanych, superfoodsów (żywności funkcjonalnej, mającej korzystny wpływ na organizm), musli, czekoladek, ekologicznych maseł i olejów czy napojów energetycznych.

– Ogromnie się cieszę, że to właśnie w Posnanii zadebiutował Foods by Ann Healthy Store w Wielkopolsce. Zgodnie z naszym motto „iconic places” staramy się tworzyć i realizować innowacyjne przedsięwzięcia, do których zapraszamy najlepszych partnerów – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Otwarcie kolejnego lokalu z kategorii health food wpisuje się w naszą filozofię promującą aktywny styl życia, otwartość i miejski lifestyle – dodaje.

Foods by Ann Healthy Store znajduje się w Forum, na poziomie 1.

To nie koniec rozwoju konceptu w Polsce. Kolejne punkty sprzedaży stacjonarnej powstawać będą w większych aglomeracjach miejskich, a w dalszej perspektywie uruchomiona zostanie również sieć franczyzowa.

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku.