Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lidl-Onlineshop szóstym największym sklepem internetowym w Niemczechdlahandlu.pl - 4 marca 2019 12:07


Sklep Lidl w Niemczech stał się jednym z największych e-sklepów w kraju. Internetowa platforma Lidl-Onlineshop zajęła szóste miejsce w rankingu czołowych sklepów internetowych w Niemczech. Przepis na sukces: szeroki asortyment obejmujący około 30 000 pozycji, oferty specjalne i optymalne połączenie markowych i prywatnych produktów.

E-sklep Lidla obchodzi właśnie rocznicę istnienia na rynku. Sieć weszła do internetu dokładnie 10 lat temu.

- Ciągły rozwój oferty produktów i usług, takich jak Lidl Travel czy Lidl Fotos, sprawił, że sklep internetowy Lidl stał się ulubionym sklepem naszych klientem. W przyszłości Lidl chce kontynuować rozwój i zdobywać nowych klientów - także poprzez silniejszą integrację biznesu online i stacjonarnego - podaje sieć.

- Naszym celem jest przekształcenie naszych klientów z klientów sklepów stacjonarnych na klientów e-sklepu - wyjaśnia Jan Bock, kierownik ds. zakupów w Lidl Niemcy. - Chcemy podnieść świadomość branży internetowej i dotrzeć do nowych grup docelowych dzięki naszemu asortymentowi. Między innymi osiągamy to poprzez przyciągające uwagę kampanie, takie jak specjalnie stworzona kolekcja Esmara Influencer, dostępna wyłącznie w naszym sklepie internetowym lub nowe produkty, takie jak produkty lifestyle  - dodaje.

Z okazji 10-lecia Lidl przygotował dla swoich klientów liczne nagrody i zniżki. Aby uczcić urodziny, Lidl rozpoczyna dużą kampanię reklamową "Alles Lidl zum Geburtstag".