Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Roger Federer i David Oldani w kampanii makaronów Barilladlahandlu.pl - 26 marca 2019 09:47


Jedynie magia włoskiego makaronu potrafi zmienić nawet najbardziej sztywne spotkanie towarzyskie w wyśmienitą zabawę. Oto przekaz wypuszczonej pod koniec lutego nowej globalnej kampanii, w której znów zagościł duet Rogera Federera i Davide Oldaniego. Gościem specjalnym na przyjęciu, które nieoczekiwanie zmienia się w wieczór włoskiej kuchni została kilkukrotna mistrzyni świata w narciarstwie alpejskim - Mikaela Shiffrin.

W Polsce film ten pojawił się właśnie w kampanii internetowej. Po raz kolejny występuje w niej legendarny tenisista Roger Federer wraz z szefem kuchni Davide Oldanim. Gościem specjalnym została multimedalistka narciarstwa alpejskiego Mikaela Shiffrin, która także należy do grona ambasadorów marki Barilla.

Występujący w kampanii duet Federera i Oldaniego serwuje zebranym w kuchni gościom prawdziwą rozkosz dla podniebienia w postaci niebanalnego „spaghetti z pomidorami, kaparami, oliwkami”. Specjalnym składnikiem szefa kuchni jest odrobina startego chrzanu znakomicie wydobywającego smak, podobnie jak podsmażony makaron spaghetti, który nadaje potrawie odmienną teksturę. Przepis zachwyca prostotą, a zarazem oryginalnością składników typowych dla kuchni śródziemnomorskiej, które wraz z makaronem Barilla tworzą doskonałe połączenie smaków. Wszystko to komponuje się na talerzu w pyszne, zdrowe i dobrze znane wszystkim danie, będące symbolem przyjęcia, na którym wszyscy goście są zaangażowani w tworzenie wyśmienitej atmosfery i zdrowego jedzenia.

Wielcy sportowcy od zawsze goszczą w gronie ambasadorów marki Barilla. W kampanii pojawiają się Pietro Aradori, Cecilia Zandalasini oraz Marcella Filippi, gwiazdy włoskiej koszykówki drużyny kobiet i mężczyzn, których głównym sponsorem jest Barilla.