Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Właściciel sieci Rebel Electro wdrożył system Comarch ERPdlahandlu.pl - 27 marca 2019 10:35


Lechpol – polski dystrybutor sprzętu elektronicznego i właściciel takich marek jak Kruger&Matz czy Teesa oraz sieci sklepów z elektroniką użytkową Rebel Electro – postawił na system Comarch.

Firma zdecydowała się na wdrożenie Comarch ERP XL. System objął kluczowe dla firmy obszary: zarządzanie zakupami i sprzedażą oraz obsługę działów księgowości i HR.

Dzięki wdrożeniu systemu większość dokumentów związanych z działalnością firmy jest teraz gromadzona w jednym miejscu, a ich format został ujednolicony, Dodatkowo system zautomatyzował proces księgowania faktur oraz wysyłki dokumentów w formie elektronicznej do klientów.

Wdrożenie Comarch ERP XL pozwoliło również na uporządkowanie i obsługę pełnej ścieżki zamówień, a funkcjonalny i elastyczny mechanizm oprogramowania umożliwił integrację z systemem do obsługi sklepu internetowego.

– Mamy teraz zapewnioną kompleksową obsługę całego procesu sprzedaży – od momentu wprowadzenia towaru do oferty w sklepie stacjonarnym i internetowym, przez operacje płatnicze aż po odbiór produktów, jeżeli zostały zakupione online. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć system o kolejne moduły. Chcemy uruchomić pakiet usług Comarch WMS do obsługi magazynu wysokiego składowania – mówi Michał Leszek, członek zarządu firmy Lechpol.