Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Galerii Malta na 1500 mkw. powstanie fabryka czekoladypr, dlahandlu.pl - 27 marca 2019 12:15


Lider Plac Zabaw dla Dzieci w czerwcu 2019 otwiera na terenie Galerii Malta swój kolejny koncept.

- Galeria Malta to miejsce rodzinne, w którym oferta rozrywkowa jest równie ważna, jak handlowa. Pragniemy jednak, by nasze propozycje niosły ze sobą wartości edukacyjne. Plac Zabaw w Galerii Malta będzie miejscem kreatywnego spędzania czasu. Ponadto wiedząc, jak firma Lider starannie przygotowuje i realizuje swoje projekty, jesteśmy pewni, że będzie to miejsce wyjątkowe o każdej porze roku – komentuje Lech Polański dyrektor centrum.

W Galerii Malta, na 1500 mkw. powstanie fabryka czekolady, z gigantyczną czekoladową zjeżdżalnią. Miejsce już objął patronatem Mirosław Pelczar – Mistrz Polski cukierników. Odwiedzający miejsce będą mogli poznawać tajniki produkcji czekolady, biorąc udział w warsztatach kulinarnych. Na miejscu będzie też można kupić gotowe wyroby sygnowane nazwiskiem Mistrza Pelczara. W podzielonym na część dla młodszych i starszych placu zabaw, dzieci będą mogły spędzić czas pod opieką rodziców lub animatorów. Lider stawia na imprezy urodzinowe i okolicznościowe, dysponując specjalnymi salami tematycznymi, ofertą cateringową oraz wykwalifikowaną kadrą animatorów.

- Plac Zabaw w Galerii Malta to nasza siódma placówka w Polsce. Cieszę się, że będziemy
obecni właśnie tu. Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaskoczymy pomysłami i Plac Zabaw w Galerii Malta szybko zyska stałych gości – podkreśla Jerzy Terefenko, prezes firmy.