Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowi najemcy w Domotecepr - 29 marca 2019 12:49


Domoteka, największe w Polsce centrum skupiające pod jednym dachem salony marek z branży wyposażenia wnętrz powitało w gronie najemców nowe firmy.

Wśród nowych sklepów znajduje się pierwszy showroom marki Vzór, która podbiła serca wielbicieli oryginalnego wzornictwa z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Kolejnym sklepem jest Resin Concept Store. Ta polska marka proponuje klientom nowoczesne meble z żywicy łączonej z różnymi gatunkami drewna, kamieniami czy korkiem. Miłośnicy klasycznej elegancji mogą odwiedzić nowy salon firmy Ziemann Home Décor, w której ofercie są m.in. tapicerowane sofy, fotele i pufy, drewniane stoły, krzesła, regały, komody i biurka, a także meble do sypialni – łóżka, stoliki nocne, garderoby. Salon jest zlokalizowany w prawym skrzydle parteru.

Grono nowych najemców zamyka firma Transforms Smart Beds – producent mebli pozwalających
w sprytny sposób zagospodarować niedużą powierzchnię bez względu na jej przeznaczenie (przestrzeń dzienną w kawalerce czy pokój dziecięcy). W ofercie znajdziemy wielofunkcyjne modele, które za dnia służą jako biurko czy biblioteczka, aby na noc zamienić się w łóżko.

W związku z dużym zainteresowaniem klientów i chęcią zaprezentowania szerszej oferty produktów, o 120 m² została powiększona powierzchnia salonu Retrowood – można w nim obejrzeć i kupić stoły z drewna i żywicy, krzesła oraz sofy. Lokalizację zmieniły sklepy Chairman i Fantazje Okienne, niebawem przeniesiony zostanie salon IWC Home.