Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Vision Express z nową dyrektor ds. rozwoju. Przeszła z sieci Douglasdlahandlu.pl - 2 kwietnia 2019 12:05


W połowie stycznia ruszył salon Vision Express w warszawskich DT Wars Sawa Junior. 23 lutego w CH Atrium w Koszalinie, a 27 marca został otwarty 200. salon sieci w centrum Auchan w Komornikach. Dziewięć nowych punktów Vision Express w formacie small store concept zaczęło świadczyć swoje usługi w kolejnych mniejszych miastach takich jak np. Białogard i Tczew.

Natomiast część salonów działających już od wielu lat zmodernizowano i dostosowano do nowego konceptu Vision Express. Stało się tak w: Atrium Targówek, Alfa Białystok, Zakopianka oraz Galeria Wileńska. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie salonu Vision Express w Galerii Młociny.

Na przełomie roku stanowisko dyrektora ds. rozwoju i inwestycji objęła Katarzyna Dąbrowska.zastępując Dariusza Zająkałę. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów zarządzania i pośrednictwa nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego. Posiada 15-letnie doświadczenie w ekspansji i budowaniu biznesu w branży retail. Przez ostatnie 11 lat rozwijała sieć perfumerii Douglas. Jest również Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych oraz członkiem Rady Ekspertów w Retail Institute.