Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Eobuwie otwiera sklep, gdzie będzie miał 200 tys. par butówdlahandlu.pl - 16 kwietnia 2019 09:32


Eobuwie czterokrotnie powiększy wynajmowaną powierzchnię w Galerii Młociny z 580 mkw. do blisko 2,3 tys. mkw., aby stworzyć pierwszy dwupoziomowy sklep, z prawie 200 tysiącami par butów – tyle co w 70 tradycyjnych sklepach – a także zaoferować usługę dostaw zamówień online tego samego dnia.

- W salonie będzie można skorzystać z systemu doboru butów esize.me. Na podstawie skanu 3D stopy zarekomenduje on nam właściwy rozmiar buta. Część powierzchni przeznaczymy na magazyn, dzięki czemu w trzech oknach czasowych będziemy mogli realizować usługę „Same Day Delivery” dla klientów z Warszawy. Specjalnie dla tej lokalizacji szykujemy też unikatową usługę, ale jeszcze przez chwilę niech pozostanie to niespodzianką - mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Galeria Młociny to ponad 75 000 mkw. powierzchni w której znajdzie się 220 sklepów i blisko 50 restauracji i kawiarni. W obiekcie zaprojektowano też 5 500 mkw. biur, centrum medyczne i wielosalowe kino.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.