Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Intermarche od 20 lat w ETC Swarzędzpr, dlahandlu.pl - 9 maja 2019 09:07


Sklep sieci Intermarche w ETC Swarzędz zajmuje 3629 mkw. i funkcjonuje w centrum prawie 20 lat, od 1999 roku. Market działał nieprzerwanie również w czasie przebudowy centrum w latach 2016/2017. Dzięki przedłużonej umowie będzie stanowić trzon oferty handlowej ETC przez kolejne 10 lat.

– Po dokonanej modernizacji ETC, zdecydowaliśmy się przedłużyć swoją obecność w centrum o kolejną dekadę. Zmiany, którym zostało poddane centrum w trakcie przebudowy oceniamy zdecydowanie pozytywnie – obiekt zyskał nowoczesny wygląd, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, wzbogacił się o wiele cennych funkcji, co przekłada się na komfort, jak również zainteresowanie klientów, których liczba stale rośnie. Doceniamy także zaangażowanie oraz wysokie kompetencje osób – komentuje Krzysztof Waligórski, prezes zarządu spółki Hortensja, operatora Intermarche w ETC Swarzędz.

ETC Swarzędz jest jednym z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce, które rozpoczęło swoją działalność w kwietniu 1994 roku. Centrum zostało gruntownie zmodernizowane w okresie od lipca 2016 do października 2017 r.