Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Salon Ray Obuwie najemcą Pomerania Outletdlahandlu.pl - 15 maja 2019 10:47


Trwa proces przekształcenia Galerii Rumia w centrum wyprzedażowe Pomerania Outlet. Rekomercjalizacja obiektu nabiera tempa, a do grona najemców dołączają kolejne marki. Segment fashion w obiekcie wzmocni sieć Ray Obuwie z salonem o powierzchni ponad 350 mkw.

 

Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce wysokiej jakości i rozsądnych cen, Grupa Ray Obuwie od lat utrzymuje pozycję lidera dystrybucji i detalicznej sprzedaży obuwia w północno-wschodniej Polsce. Na kolejną lokalizację marka wybrała centrum wyprzedażowe Pomerania Outlet. W nowym salonie klienci znajdą szeroki wybór obuwia dla całej rodziny, w tym ponad 1,5 tys. nowych modeli rocznie.

- Konsumenci coraz większą wagę przywiązują do mody i swojego wizerunku, a rosnące dochody chętniej przeznaczają na zakup odzieży, obuwia i akcesoriów. Jest to dla nas świetna perspektywa do dalszego rozwoju sieci sprzedaży i kontynuowania strategii obecności w znaczących obiektach handlowych. Lokalizacja, obszar oddziaływania i konstruktywny plan restrukturyzacji Pomerania Outlet pozwalają nam wierzyć w sukces naszego sklepu w tym obiekcie – mówi właściciel sklepów Ray Obuwie.
Nowy salon obuwniczy z regularną korzystną ofertą cenową znajdzie się na poziomie -1 obiektu i wzmocni jego sekcję fashion obok sklepów wyprzedażowych m.in. marek Reserved, Cropp, House, Mohito czy Good Label.

Obiekt handlowy Pomerania Outlet, powstający w miejscu istniejącej Galerii Rumia, łączy w sobie cechy centrum wyprzedażowego ze sklepami na codzienne wygodne zakupy oraz ofertą rozrywkową. Na trzech kondygnacjach i ponad 16,7 tys. mkw. zaplanowano 80 lokali handlowo–usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową.