Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowości na grilla od marki Sokołówpr - 15 maja 2019 18:51


Sokołów poleca asortyment produktów z linii Grill House. To mięsa, kiełbasy i kaszanki, idealne do podania na gorąco z grilla lub z patelni.

Na ten sezon Sokołów przygotował nowości, w tym m.in.:

Kiełbaski z warzywami – oryginalne kiełbaski z kawałkami warzyw (kukurydzą, czerwoną fasolą, marchewką, selerem, groszkiem, fasolką i papryką). 
Kiełbaski wieprzowo-wołowe – o wysokiej zawartości mięsa, aromatyczne, dobrze doprawione i bardzo soczyste. Idealne jako starter grillowy.
Kiełbaski śląskie bez osłonki – kiełbaski wieprzowe, dobrze doprawione, aromatyczne i odpowiednio soczyste.

Cały asortyment grillowy znaleźć można na dedykowanej temacie grillowania stronie www.mistrzowiegrilla.pl. Dostępne są tu ponadto praktyczne porady oraz przepisy na proste w wykonaniu i oryginalne potrawy z rusztu (np. burger wołowy, karkówka po tajsku z pieczonymi ziemniakami, grillowane kiełbasy z pieczywem czosnkowym), a także dodatki, sosy i sałatki (np. sałatka z grillowaną brocką, sałatka z karkówką grillową, sałatka z kabanosami grillowymi).

– Naszym celem jest dostarczanie inspiracji wszystkim fanom grillowania – mówi Marcin Bałanda, Dyrektor ds. PR i Komunikacji firmy Sokołów – Chcemy pokazać, iż ten sposób przygotowania dań stwarza naprawdę ogromne możliwości kulinarne. Teraz każdy może zostać mistrzem grilla!

Na fanpage Sokołów na Facebooku trwa konkurs „Rozpal apetyt z Sokołowem”, w którym można wygrać grill oraz kosze piknikowe. Zadanie konkursowe polega na dodaniu pod postem konkursowym przepisu na danie grillowe z wykorzystaniem produktu z asortymentu grillowego Sokołów.