Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

70 proc. sklepów w Designer Outlet Warszawa z usługą tax freedlahandlu.pl - 15 maja 2019 19:00


Designer Outlet w Piasecznie pod Warszawą jako jedyne centrum handlowe w Polsce umożliwia klientom spoza UE natychmiastowy zwrot podatku za zakupy na miejscu, w Outlecie. Klienci nie muszą wywozić produktów za granicę, aby dostać zwrot VAT, a otrzymane pieniądze mogą wykorzystać jeszcze tego samego dnia, np. na kolejne zakupy. Usługa dostępna jest w ponad 70 proc. sklepów znajdujących się w centrum.

- Nasze centrum odwiedzane jest przez klientów z rozmaitych krajów. Oprócz tych z Unii Europejskiej - z Niemiec czy Czech, można wymienić m.in. osoby z Izraela, Ukrainy, Białorusi, Norwegii czy nawet Chin. To właśnie dla nich przygotowaliśmy ułatwienie w postaci możliwości uzyskania natychmiastowego zwrotu podatku za zakupy, bez konieczności uprzedniego opuszczenia naszego kraju. Pieniądze otrzymają na miejscu, w outlecie i dzięki temu mogą je przeznaczyć np. na kolejne zakupy – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Designer Outlet w Piasecznie pod Warszawą to jedyne centrum handlowe w Polsce, które umożliwia zagranicznym klientom odbiór podatku VAT za zakupy na miejscu, w znajdującym się w nim kantorze. Osoby spoza Unii Europejskiej mogą więc otrzymać środki jeszcze tego samego dnia i kontynuować zakupy.

- Możliwość otrzymania zwrotu podatku za zakupy dostępna jest we wszystkich centrach Designer Outlet – także w Gdańsku oraz Sosnowcu, choć taka uproszczona procedura dostępna jest póki co tylko w Piasecznie. W warszawskim Outlecie partnerami akcji jest ponad 70 proc. sklepów. Sklepy z usługą TAX Free oznaczone są na planie centrum – dodaje Agnieszka Kuś.

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć: Armani Outlet, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Kazar, Liu Jo, Mango, Nike, Pandora, Pinko, Vistula.