Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Z Porcją Dobra do Energylandii. Marka wspiera sprzedaż konkursemdlahandlu.pl - 23 maja 2019 10:28


Firma Pure Life, producent zdrowych przekąsek dla dzieci Porcja Dobra ogłosiła właśnie konkurs, w którym główną nagrodą jest wypad dla czterech osób do Energylandii, największego centrum rozrywki w Polsce.

Konkurs polega na tym, by skompletować cztery opakowania „Kostki z niespodzianką”. To zdrowe słodycze z linii Porcja Dobra stworzone tylko z owoców i orzechów (bez żadnych sztucznych dodatków). W sprzedaży dostępnych jest sześć smaków: owocowo-orzechowy z cynamonem, daktylowo-orzechowy, morelowo-orzechowy, jabłkowo-truskawkowy, jabłkowo-śliwkowy oraz jabłkowo-jeżynowy. Do przekąski dołączona jest też kreatywna zabawka niespodzianka i Dobrokarta czyli obrazek z motywującym hasłem.

Kiedy już skonsumujemy słodycze należy zrobić czterem zebranym kartonikom zdjęcie (tylko jedno!) i przesłać je wraz z wypełnionym formularzem na adres konkurs@porcjadobra.pl. Regulamin i formularz jest dostępny w poście konkursowym na Facebooku na stronie Porcji Dobra.
Ale to dopiero półmetek zawodów. Jego clue to napisanie niedługiej wymyślonej przypowieści lub prawdziwej historii, której motywem przewodnim będzie dzielenie się dobrem.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą do 24 czerwca 2019. Zwycięzca ogłoszony zostanie tydzień później - 1 lipca. Otrzyma on zaproszenie do Energylandii, zapewniające całodzienną wizytę w parku dla maksymalnie czterech osób (dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 18 roku życia). Organizatorzy przewidzieli też pięć nagród pocieszenia – będą to kuferki pełne słodyczy od Porcji Dobra. Nagrodzone prace opublikowane zostaną na facebookowym profilu Porcji Dobra.
Będzie tam też można zobaczyć zdjęcia z wizyty zwycięskiego teamu w Energylandii. To największy park rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Zator, położonej na granicy dwóch województw: małopolskiego i śląskiego. Bywalcy zapewniają, że nikt tam się nie nudzi, niezależnie od wieku. Park dzieli się na tematyczne strefy: Familijną, Ekstremalną, Bajkolandię i Water Park. Zaproszenie upoważnia do wstępu na wszystkie atrakcje bez żadnych dodatkowych opłat.