Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Ruszyła Galeria Młociny - 200 sklepów, strefa gastro i rozrywka na blisko 85 tys. mkw.dlahandlu.pl - 23 maja 2019 12:47


EPP i Echo Investment otworzyły dzisiaj Galerię Młociny. Mieszkańcy Bielan mają do dyspozycji ponad 200 sklepów oraz jednego z najciekawszych konceptów gastronomicznych w mieście.

Galeria Młociny to blisko 85 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, z której ponad 6 tys. mkw. przeznaczonych jest na przestrzeń restauracyjną i rozrywkową. Jej kluczowy element – unikalna strefa gastronomiczna – została podzielona na klimatyczne strefy funkcjonalne, przystosowane do różnych gustów. Znajdują się tam m.in. kafejki, food trucki oraz restauracje oferujące posiłki na świeżym powietrzu. Oprócz strefy rodzinnej, obok przestrzeni gastronomicznej przygotowano miejsca coworkingowe. W galerii znajduje się ponadto pierwszy w dzielnicy 10-ekranowy multipleks z komfortowymi, w pełni rozkładanymi fotelami. Główna aleja galerii nazwana jest „Aleją Mody”.
Na górnych poziomach centrum handlowego znajdują się tarasy z placami zabaw i ogrody z widokiem na panoramę dzielnicy.

Czytaj także: Biedronka w Galerii Młociny wyznaczy trendy dla całej sieci (galeria)

– Galeria Młociny to dotychczas największa inwestycja, jaką zbudowało Echo Investment. Przy jej tworzeniu wykorzystaliśmy dwudziestoletnie doświadczenie z sektora handlu, rozrywki i gastronomii. Chcieliśmy, żeby Galeria Młociny była miejscem przyciągającym ludzi na Bielany, dlatego około 20% jej powierzchni zostało przeznaczone na strefę spotkań, rozrywki i świetnej kuchni. Tworzenie miejsc w których ludzie chcą przebywać, pracować, bawić się czy odpoczywać to bardzo ważny filar naszej strategii – mówi Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

Galeria mieści się tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. 
Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała całościowo za proces deweloperski i najem.