Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sklepy Komfort stają do boju z IKEA? Kuchnie i szafy w oferciedlahandlu.pl - 4 czerwca 2019 10:57


16 maja br. otwarto nowy sklep KOMFORT w Gdańsku, na terenie Morskiego Parku Handlowego (ul. Przywidzka 10A). To pierwszy taki sklep KOMFORT, który w ofercie obok  podłóg i drzwi posiada nowe kategorie produktów - kuchnie oraz szafy. Na powierzchni 1600 mkw. zastosowano nowy format ekspozycji.


Nowy gdański sklep, zlokalizowany jest obok sklepu Komfort Łazienki. W ofercie znajdują się kuchnie modułowe z 2-3-tygodniowym terminem realizacji oraz pasujące do nich modułowe szafy tradycyjne i przesuwne z opcją konfiguracji wnętrza. Kuchnie są projektowane (wizualizowane) oraz sprzedawane z kompleksową usługą montażu. Do kuchni można także zakupić sprzęt AGD.

- W pierwszej fazie będziemy sprzedawać produkty w sklepach o nowym rozszerzonym koncepcie. W kolejnych etapach rozwiniemy sprzedaż w kanale online. Wszystkie systemy mebli kuchennych są dostępne w kilku kolorach do wyboru. Ponadto klient może liczyć na wsparcie projektanta, jak również indywidualnie wybrać szafki i stworzyć swoją wymarzoną kuchnię, dzięki kuchniom modułowym. W ofercie są korzystne cenowo zestawy kuchenne w kilku wariantach, do których można dobrać pasujące szafki, tak, by stworzyć ekonomiczną kuchnię - mówi Tomasz Ostrowicki dyrektor rozwoju biznesu.

Sklepy KOMFORT wchodzą w fazę dużych zmian. Pierwszą z nich jest odświeżenie logotypu, któremu nadano lżejszą, bardziej nowoczesną formę. Kolejny etap to uspójnienie oznaczeń dla siostrzanych marek, czyli funkcjonujących już KOMFORT ŁAZIENKI i powstających właśnie KOMFORT KUCHNIE. Nowe sklepy będą miały nowe oznaczenia, natomiast w pozostałych będą one sukcesywnie zmieniane. Największy jednak nacisk firma kładzie na stałą poprawę jakości obsługi, która dotyczy całego procesu zakupowego. Zaczyna się od dostępnej oferty, która jest stale rozwijana przez realizację zakupów w nowoczesnych sklepach i przy wykorzystaniu nowych technologii po montaż produktów. Zwieńczeniem tych zmian jest wprowadzenie nowego formatu wielkopowierzchniowych sklepów KOMFORT, które pod jednym dachem zmieszczą wszystkie te kategorie. - Wierzymy, że naszym wyróżnikiem będą kompleksowe zakupy - od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po transport i montaż. Wkrótce poinformujemy o szczegółach przedsięwzięcia, które wchodzi w finalną fazę realizacji - mówi Michał Szlapański, dyrektor marketingu, Sklepy KOMFORT S.A.