Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Centrum Krakowska 61 zmienia nazwę na Okęcie Parkdlahandlu.pl - 4 czerwca 2019 13:17


Gruntowna przebudowa, nowi najemcy i nowa nazwa to tylko niektóre z działań podejmowanych przez Octava Property Trust – właściciela obiektu położonego przy al. Krakowskiej 61 w Warszawie.

Zanim Octava Property Trust nabyła Centrum Krakowska 61, jeden z obiektów wchodzących w skład parku o powierzchni około 10 000 m2, stał niezagospodarowany. Od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad jego przebudową, w ramach której wydzieliliśmy dodatkowe piętro, a cała powierzchnia została podzielona na mniejsze lokale. Dodatkowo, zarówno modernizowany budynek, jak i obiekt, w którym mieści się sklep Agata Meble zyskają nową, spójną fasadę. Zwieńczeniem wszystkich zmian będzie nowa identyfikacja wizualna centrum oraz zmiana nazwy na Okęcie Park  – mówi Henryk Rytwiński, COO Octava Property Trust.

W związku z prowadzonymi pracami zmieni się lokalizacja niektórych sklepów, a do dotychczasowych najemców dołączą kolejne marki. Na przedłużenie umów i powiększenie zajmowanej powierzchni zdecydowały się m.in. JYSK, Witek’s i Dreams Design, które przeniosą swoje salony do modernizowanego budynku. W przebudowywanym obiekcie ulokuje się także czterech nowych najemców. Będzie to Bel-Pol, dystrybutor podłóg i drzwi, Sypialnia Plus oferująca materace i łóżka, a także dwóch najemców, którzy wprowadzą do centrum funkcję rozrywkową - sieć parków trampolin Jump World (2 500 m2) oraz centrum wspinaczkowe Murall (2 000 m2).
W centrum pozostają również dotychczasowi najemcy tacy jak Media Markt, Świat Dziecka i Agata Meble. Agata Meble powiększy powierzchnię do niemal 24 000 m2, adaptując do swoich potrzeb parter budynku dotychczas zajmowany m.in. przez JYSK, Witek’s, Dreams Design i Świat Dziecka. Tym samym sklep zajmie trzy kondygnacje. Klienci przyjeżdżający na zakupy do Okęcie Park będą mogli też korzystać nadal z oferty supermarketu Auchan.

- Obecnie trwa montaż nowej elewacji, który rozpoczęliśmy od przebudowywanego budynku. W najbliższych dniach rozpocznie się także pierwszy etap wymiany asfaltu na drogach wewnętrznych i parkingu. Sam parking zyska również nowe oznakowanie – wymiana nośników rozpocznie się już niebawem – mówi Anna Horbowiec, Property Manager Centrum Krakowska 61.