Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Produkty Foods by Ann na stałe w sieci Rossmanndlahandlu.pl - 6 czerwca 2019 12:20


Produkty Foods by Ann dostępne będą w 955 drogeriach sieci Rossmann. Na półkach w całej Polsce pojawią się batony: Energy Bite oraz Choco Bite. W drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze dostępna będzie rozszerzona oferta produktów producenta.

Rossmann to kolejna sieć handlowa, do której trafiają produkty Foods by Ann po Żabce, Carrefourze, Kauflandzie i Empiku. Do sprzedaży w prawie 1000 drogerii trafią popularne Energy Bite oraz debiutujące w tym roku batony Choco Bite. Wyjątkiem jest łódzka Manufaktura, w której testowo pojawi się znacznie szerszy asortyment producenta: orzechy, morwa biała i goji w czekoladzie, musli bezglutenowe wraz z wersją w kubeczku, puddingi, smoothie, zupy krem oraz Natural Energy Drink.

– Rozpoczęcie współpracy z siecią Rossmann to dla nas kluczowy krok w poszerzaniu dostępności naszego asortymentu. Jest to dla nas możliwość przybliżenia się do naszych klientów indywidualnych i zaprezentowania im naszej szerokiej oferty. Liczymy, że to dopiero początek owocnej współpracy i produkty testowane w łódzkiej Manufakturze trafią do sprzedaży w całym kraju – mówi Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann.

Czytaj także: Ewa Chodakowska wchodzi do sieci Rossmann z własną marką kosmetyczną