Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Gemini Park Tychy poszerza ofertę sklepów z wyposażeniem wnętrzdlahandlu.pl - 14 czerwca 2019 09:27


Gemini Park Tychy kontynuuje rozwój swojej oferty i zapowiada kolejne otwarcia. Nowym najemcą, z którym centrum handlowe właśnie podpisało umowę jest sieć DlaSpania.

Działająca na terenie Polski, Czech i Słowacji sieć sklepów zainwestuje w Gemini Park w lokal mający 195 m kw. Otwarcie nowego punktu zaplanowano na przełom czerwca i lipca tego roku.

Będzie to już 9 sklep z wyposażeniem wnętrz w tyskiej galerii. Tym samym udział segmentu „home” wzrośnie tutaj do 14 proc. GLA. Oprócz planowanych otwarć Konsimo i DlaSpania, w ofercie centrum można znaleźć dziś także salony m.in. Jysk, Komfort, Komfort Łazienki, Home&You, Homla i Pepco.

- Sklepy z wyposażeniem wnętrz należą dziś do najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Dlatego kontynuujemy rozwój oferty w tym segmencie, dopełniając ją kolejnymi, interesującymi markami. Tym samym tworzymy niezwykle kompleksową ofertę, zaspokajającą różne potrzeby klienta np. w trakcie remontu mieszkania lub urządzania domu - mówi Justyna Kozioł, kierownik ds. wynajmu Gemini Park.

Dla Spania to pierwszy w Gemini Park sklep, w którym klienci znajdą tak szeroki wybór produktów związanych z dobrym snem.

Galeria zapowiada rozbudowę, ta ma ruszyć jeszcze w tym roku. W efekcie centrum handlowe powiększone zostanie o ok. 6,5 tys. m kw. Na nowej powierzchni powstać ma wielosalowe, nowoczesne kino, nowe restauracje i kawiarnie, punkty usługowe oraz miejsca zabaw dla dzieci.