Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Stacje paliw MOYA startują z konceptem MOYA Winnicadlahandlu.pl - 14 czerwca 2019 13:04


Różnorodną i bogatą ofertę win z całego świata, starannie wyselekcjonowanych na każdą okazję, znajdziemy w koncepcie MOYA Winnica.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i w oparciu o ich preferencje i deklaracje, najlepsi eksperci przygotowali na zlecenie MOYA selekcję win idealnych na konkretne okazje. 

W MOYA Winnica konsumenci znajdą wina wybrane do smakowania przy posiłkach (kulinaria), podczas romantycznych wieczorów (we dwoje), przy okazji spotkań z przyjaciółmi (spotkania) oraz takie, które można podarować drugiej osobie (upominki). Każda z półek oznaczona będzie specjalną etykietą, dzięki której podejmowane wybory będą trafione.

Oferta dostępna będzie na wybranych stacjach MOYA w całej Polsce.

MOYA to obecnie szósta pod względem wielkości sieć paliw w Polsce. W sieci, oprócz stacji tradycyjnych – własnych i franczyzowych, znajdują się stacje automatyczne. Stacje paliw sieci MOYA, obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Filarami marki MOYA jest cała gama usług i produktów: sprzedaż paliwa, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklepy przystacyjne i program flotowy MOYA Firma.