Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kawiarnia Nakielny w CH Czyżynydlahandlu.pl - 11 lipca 2019 09:44


Centrum Handlowe Czyżyny rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Nowym najemcą obiektu należącego do Newbridge Poland został Nakielny - jedna z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich kawiarni.

Lokalna marka, doskonale znana krakowianom, ma w mieście już kilka popularnych lokali. Ten najnowszy w Czyżynach ma 132 mkw. 

- Rosnąca popularność kawiarni w naszym centrum, jak i całej oferty gastronomicznej, zachęca nas do rozwoju w tym segmencie. Jednocześnie jednak szukamy marek unikalnych, które zaciekawią naszych klientów i które dopełnią już zastaną propozycję - mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager w Newbridge Poland.

Sama oferta gastronomiczno-spożywcza Czyżyn wraz z nowym otwarciem liczy sobie już aż 10 najemców. W zmodernizowanej przed dwoma laty strefie food court znaleźć można KFC, Olimp, Domino’s Pizza, Silver Dragon, Sevi Kebab, piekarnię Buczek oraz kawiarnio-lodziarnię Lovit. Lodową Manufakturę. Poza strefą food court działa z kolei cukiernio-kawiarnia Krakowskie Wypieki oraz piekarnia Awiteks.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie jest Newbridge Poland. Obiekt zarządzany jest natomiast przez Apsys Polska.