Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kaufland: II połowa roku pod znakiem modernizacji sklepówportalspozywczy.pl - 11 lipca 2019 11:02


- Z początkiem tego roku otworzyliśmy nowe sklepy we Wrocławiu, Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach. Obecnie mamy w Polsce 212 sklepów i w najbliższym czasie planujemy kolejne inwestycje. W drugiej połowie roku przewidujemy modernizacje wybranych marketów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Biuro Prasowe Kaufland Polska.

- Wśród nowych udogodnień jakie zostały wprowadzone w ostatnim czasie wyróżnić można kolejną stację ładowania pojazdów elektrycznych GreenWay, która została otwarta w Nowej Soli. Do tej pory sieć Kaufland dysponowała jedną taką stacją zlokalizowaną w Suwałkach. W wyniku rozszerzenia współpracy, w 2019 r. przy marketach Kaufland powstanie jeszcze pięć stacji GreenWay - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Biuro Prasowe Kaufland Polska.

- Kolejnym udogodnieniem jest wprowadzona w 30 naszych marketach usługa kurierska DHL Parcel. Przesyłki można odbierać i nadawać w Punktach Informacyjnych w godzinach pracy marketów. Od momentu uruchomienia usługi na początku kwietnia 2019 r. do końca czerwca skorzystano z niej około 3000 razy - dodaje.

W kwietniu 2019 r. minął rok odkąd sieć przyłączyła się do Programu PAYBACK. - Po roku współpracy zanotowano około 4,7 miliona użytych kart, z czego aż 3,5 mln odebrało swoją kartę właśnie w sklepach Kaufland - podaje Biuro Prasowe.

- Kaufland wspiera także rozwój polskich producentów i dostawców z sektora FMCG w ramach realizowanego od marca br. projektu „Startup by Kaufland”. Współpraca ze startupami i wprowadzenie do oferty sieci nowego asortymentu zapewni klientom jeszcze większy wybór i możliwość odkrywania nowych produktów, w tym także produktów regionalnych - dodaje sieć.

Więcej na portalspozywczy.pl