Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carrefour Polska z nową wiceprezesdlahandlu.pl - 11 lipca 2019 13:09


Nowa sekretarz generalna i wiceprezes firmy objęła swoje funkcje z początkiem lipca 2019 roku, poszerzając tym samym zakres odpowiedzialności. W obecnej roli odpowiada za obszar zasobów ludzkich, prawny, komunikacji zewnętrznej, strategii i transformacji, jakości, ochrony i CSR.

Justyna Orzeł posiada ponad 20-letnie doświadczenie w handlu, w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, operacji, marketingu, handlu i sprzedaży. Z Carrefour Polska związana jest od 1998 roku, gdzie w ostatnich latach jako dyrektor zasobów ludzkich, z sukcesami tworzyła i realizowała strategię HR Carrefour Polska.

Justyna Orzeł jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz certyfikowanym coachem Erickson Professional Coach.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego.

Przypomnijmy, że niedawno Jadwiga Zientara, dyrektor finansowy Carrefour Polska, zastąpiła Roberta Nocenia na stanowisku wiceprezesa spółki.

W marcu z siecią rozstał się Marcin Olech, który dołączył do korporacyjnego centrum innowacji The Heart, gdzie odpowiada za transformację i nowe przedsięwzięcia w branży retail.