Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rewolucyjna technologia w witrynie Nike w Starym Browarzedlahandlu.pl - 9 sierpnia 2019 14:43


Ekrany transparentne są nową technologią wykorzystywaną głównie w Azji. Pierwszy taki ekran w Polsce o wymiarach 3 x 2,5 m pojawił się niedawno w salonie Nike w Starym Browarze w Poznaniu.

- To drugi tego typu ekran w salonie Nike na świecie. Pierwszy został zainstalowany w Dubaju - mówi Paweł Lewandowski, dyrektor marketingu i e-commerce firmy adrenaline.pl, operatora salonu. Wyróżnikiem tej nowoczesnej technologii jest nie tylko transparentność, ale także jakość wyświetlanego obrazu - ekran w sklepie Nike charakteryzuje bardzo wysoka rozdzielczość (plamka 2,6 x 5,8 mm).

W pierwszym kwartale 2019 roku sklep Nike w Starym Browarze przeszedł całkowitą metamorfozę - nowe wnętrze ponad 420-metrowego lokalu zaaranżowano w industrialnym stylu: z szarymi ścianami, surowym betonem, minimalistycznymi meblami i odsłoniętymi instalacjami pod sufitem. - To nawiązanie do paryskiego budynku Centre Georges Pompidou, który był inspiracją do stworzenia pierwszego modelu Air Maxów - mówi Jędrzej Strzyżewski, kierownik salonu Nike w Starym Browarze. Zamontowany niedawno transparentny ekran stał się uzupełnieniem designerskiego wnętrza sklepu.