Allegro rusza z programem lojalnościowym

Autor: dlahandlu.pl 8 stycznia 2017 16:41

Allegro rusza z programem lojalnościowym

Rusza program lojalnościowy na smartfony w Allegro.

Obecnie program pozwala zamieniać uzyskane punkty za transakcje na zniżki w zakupach powyżej 60 zł. Gdy oferta należy do Standardu Allegro, kupujący otrzyma 6 wirtualnych monet. 20 uzbieranych monet można wymienić na kupon o wartości 20 złotych, do wykorzystania w ofertach “kup teraz” Allegro. Taka wymiana będzie kosztować użytkownika 20 groszy. Miesięcznie można zyskać dzięki monetom do 120  złotych.

Otrzymany kupon można wykorzystać w aplikacji mobilnej Allegro w ciągu 14 dni. Na zakup o wartości powyżej 50 zł. W przyszłości planowane jest rozszerzenie programu także o platformę stacjonarną oraz o szerszą gamę nagród wymienianych za monety.

Płatność za premiowane produkty musi być dokonana z góry za pomocą PayU (może być dokonana na desktopie, sam zakup musi mieć miejsce w aplikacji).

Oferty z kategorii są wyłączone z programu: zdrapki na konsole do Xbox 360, karty Allegro, gry PC i MMO, doładowania do gier.
W ciągu doby można zebrać maksymalnie 60 monet; w ciągu miesiąca 120 monet.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • tom 2017-01-09 10:51:29

    Próbują naśladować aliexpres, jednak tam nie ma warunków żadnych, po prostu zbiera się monety każdego dnia i można ją wykorzystać na zniżki lub Kupno produktu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane