PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

UberEATS zadebiutował w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 7 lutego 2017 11:26

UberEATS zadebiutował w Polsce fot. shutterstock

Aplikacja UberEATS umożliwiająca zamawianie posiłków z ulubionych restauracji jest już dostępna w Polsce. Warszawa jest pierwszym miastem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest aplikacja.

Jedzenie będzie dostarczać kilkuset dostawców rowerowych, motocyklowych oraz samochodowych. Każdy dostawca, który zacznie współpracę z UberEATS przed 14 lutego może liczyć na bonus w wysokości 200 zł.
Warszawa jest dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest nowa usługa. Uruchomienie UberEATS w Warszawie to naturalny krok w rozwoju działalności Ubera w regionie.
- W ciągu ponad dwóch lat naszej obecności w Warszawie dokładnie poznaliśmy rytm tego miasta i staliśmy się ważną częścią jego infrastruktury komunikacyjnej. To doświadczenie daje nam niepowtarzalne możliwości rozwijania nowych usług - twierdzi Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny UberEATS w Polsce.

Użytkownicy UberEATS będą mogli zamówić posiłki z takich stołecznych restauracji, jak Palmier, Mąka i Woda, Soul Kitchen Bistro, Sakana, Bibenda i wiele innych - w sumie z aplikacją współpracuje ponad 150 lokali.

Dzięki UberEATS, wiele restauracji, które nie posiadały własnych kurierów lub obawiały się utraty walorów jedzenia w trakcie długiego dojazdu po raz pierwszy będzie mogło oferować
usługę jedzenia z dowozem.

Dostawcy oferujący swoje usługi za pośrednictwem platformy mogą liczyć na atrakcyjne przychody w wysokości nawet 23-25 zł za godzinę brutto. Jednocześnie osoby, które przystąpią do platformy przed 14 lutego otrzymają bonus w wysokości 200 zł za wykonanie 10 pierwszych dostaw. Aplikacja UberEATS jest dostępna na systemy iOS i Android. Aby z niej skorzystać wystarczy pobrać aplikację i zalogować się w niej tymi samymi danymi, których używamy w aplikacji Uber. Następnie wybieramy restaurację i pozycje z menu. Teraz wystarczy kliknąć “złóż zamówienie”. Dostawca pojawi się z posiłkiem w ciągu kilkudziesięciu minut, a opłata zostanie automatycznie pobrana z naszego konta. Podsumowanie zamówienia i rachunek otrzymamy na nasz adres e-mail.
Zamówienia są przyjmowane 7 dni w tygodniu, między 11:00 a 23:00. Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, bez minimalnej kwoty zamówienia i niezależnie od jego wielkości.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • UberPolska 2017-02-07 23:27:24

  Ze specjalnym kodem: eats-wsowc pierwsze zamówienie jest darmowe!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,22

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane