Akademia Allegro na rok 2012 – podbój łódzkiego i świętokrzyskiego

Autor: pr,www.dlahandlu.pl 21 grudnia 2011 11:06

Wykładowcy Akademii Allegro, edukacyjnego projektu allegro.pl, w nowym roku odwiedzą kolejne województwa multimedialnym Truckiem. Do końca tego roku w warsztatach z prowadzenia własnego e-biznesu brali udział mieszkańcy niemal 20 miast powiatowych z warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Teraz kolej na łódzkie i świętokrzyskie.

- Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego e-biznesu lub początkujących w tej branży. Odwiedzamy kolejne województwa, a w nich docieramy do mieszkańców nawet małych miast, by przekazać narzędzia umożliwiające rozpoczęcie sprzedaży w sieci. Jest to o tyle uzasadnione, że specyfika branży e-commerce pozwala na sukcesywne prowadzenie firmy poza wielkimi ośrodkami miejskimi - wyjaśnia Justyna Gawrońska, koordynator Akademii Allegro.

Ta ostatnia ma już ustalony grafik kolejnych spotkań w ramach Akademii Biznesu Internetowego, bo pod taką nazwą funkcjonuje projekt edukacyjny, który za chwilę rozpocznie się w łódzkim i świętokrzyskim. Listę otwiera Sieradz, w którym Truck Akademii Allegro pojawi się już 9 stycznia. W kolejnych dniach z biznesu internetowego będą się szkolić mieszkańcy m.in. Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi, Pabianic, Zgierza czy Kutna.

W każdym mieście odbędą się dwudniowe warsztaty trwające łącznie kilkanaście godzin. - Pierwszą część poświęcamy doborowi kanałów dystrybucji oraz określaniu docelowych grup klientów. Podczas kolejnej wizyty każdy uczestnik pracuje przy tworzeniu i obróbce zdjęć na potrzeby sprzedaży w sieci oraz kreowaniu skutecznych ofert sprzedaży - wyliczają wykładowcy Akademii Allegro. Warsztaty prowadzą m.in. Sławomir Rajch, Sławomir Panek, Anna Dmochowska i Rafał Trafarski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,25

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane