Allegro likwiduje opłaty dla sprzedających

Autor: Allegro/www.dlahandlu.pl 7 listopada 2011 09:30

Allegro wprowadza nowy, korzystny cennik dla aktywnych sprzedających. Każdy użytkownik, który sprzeda oferowany produkt, zostanie zwolniony z opłaty za jego wystawienie. Nowy model cennika będzie obowiązywać od 18 listopada.

Proponowany, testowy model ma zmniejszyć z jednej strony bariery cenowe dla sprzedających, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie biznesu na Allegro, a z drugiej wyraźnie premiować najskuteczniejszych sprzedających.

O połowę niższa opłata we wszystkich kategoriach oznacza, że sprzedający za wystawienie produktu w najniższym progu cenowym zapłaci jedynie 8 groszy, a jeśli go sprzeda, opłata zostanie mu zwrócona. Zniżki obejmą również kategorię „Książki i Komiksy", „Filmy", „Gry" oraz „Muzyka i Instrumenty", gdzie za wystawienie zapłacimy symboliczne 5 groszy. Inną nowością w cenniku jest obniżenie aż o 50 proc. prowizji od sprzedaży przedmiotów w kategoriach elektronicznych, w progu cenowym od 1000 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • waldeczek 2011-11-07 14:11:45

  Inną nowością jest wzrost prowizji od przedaży o 50% !! tego już autorzy nie napisali, sponsorowane pomyje .  każdy ucieka do aukcjusza i jak tak dalej będzie to może gigant będzie kontynuował karierę w kazachstanie i innych tego typu krajach bo w Polsce nie będzie nikogo kto wejdzie - nikt nie da się okradać !

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,25

 • Min

  4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane