Allegro poszerza w styczniu ofertę o leki OTC

Autor: dlahandlu.pl 4 stycznia 2011 12:18

Platforma handlowa Allegro rozpoczyna rok 2011 rozszerzeniem oferty przedmiotów dostępnych na jej stronach. Już w styczniu w serwisie swoją ofertę będą mogły umieszczać apteki. 11. stycznia w serwisie pojawi się nowa podkategoria - Leki bez recepty. Znaleźć będzie ją można w kategorii Zdrowie i Uroda.

‑ Leki bez recepty można w tej chwili kupić nie tylko w aptekach, ale w kioskach, sklepach czy stacjach benzynowych - tłumaczy Patryk Tryzubiak, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Grupy Allegro. - Uznaliśmy, że Internet jest kolejnym oczywistym kanałem dystrybucji tych leków. A dla właścicieli aptek to możliwość dywersyfikacji swojej oferty oraz dotarcia do kilku milionów potencjalnych Kupujących.

Już 4 stycznia serwis umożliwi właścicielom aptek zarejestrowanie konta. Możliwość sprzedaży leków za pośrednictwem Allegro będą miały jedynie apteki funkcjonujące dotychczas w tradycyjnym handlu. Każdy rejestrujący konto apteki będzie zobowiązany do przedstawienia pozwolenia na prowadzenie apteki wydanego przez odpowiednią instytucję. Kolejny warunkiem sprzedaży leków jest posiadanie konta Firma w naszym serwisie.

‑ Ta forma sprzedaży będzie bezpieczna - dodaje Tryzubiak. - Dzięki weryfikacji, Kupujący będzie miał pewność iż jego kontrahentem jest prawdziwa apteka, działająca na podstawie zezwolenia wydanego przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane