REKLAMA
REKLAMA

Allegro wprowadza nowy formularz sprzedaży

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 24 stycznia 2012 10:37

Internetowy serwis aukcyjny Allegro.pl wprowadza kolejne zmiany w sposobie wystawiania ofert. Od 24 stycznia 2012 roku dostępny będzie nowy formularz sprzedaży.

REKLAMA

Jak zapewniają twórcy Allegro.pl, wprowadzane zmiany mają uprościć wystawianie oferta na aukcjach. Najważniejsze zmiany to przede wszystkim zastąpienie dotychczasowych trzech zakładek jedną, co ma usprawnić korzystanie z formularza.

W nowym formularzu wystawianie oferty zaczyna się od wpisania nazwy przedmiotu. Obok znajdują się przyciski wyboru kategorii i dodawania zdjęć, a także ewentualne połączenie przedmiotu z Katalogiem Produktów. Uproszczone będzie także dodawanie zdjęć (będzie można dodać wszystkie jednocześnie) oraz korzystanie z szablonów.

Jeżeli użytkownik przerwie wystawianie oferty i wyloguje się z konta, przeglądarka zapamięta uzupełnione dane. Takie rozwiązanie powoduje, że nie będzie trzeba zaczynać wystawiania produktu od nowa. Przez trzy tygodnie od wprowadzenia nowego formularza dostępny będzie dotychczasowy sposób wystawiania ofert.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA