Allegro wybrało ADmanago dla sklepów iStore

Autor: dlahandlu.pl/pr 6 maja 2011 10:12

Platforma sklepowa iStore.pl przygotowała dla swoich użytkowników specjalną ofertę na korzystanie z systemu ADmanago, który upraszcza publikację reklamy w Google i automatycznie obniża jej koszty. Oferta objęła ponad 1500 sklepów internetowych. Platforma iStore.pl chce w ten sposób pomóc swoim użytkownikom zwiększać przychody ze sprzedaży w swoich sklepach i umożliwić obniżanie kosztów reklamy w Google.

System został specjalnie uproszczony i wyposażony w narzędzia ułatwiające tworzenie i publikacje reklamy. ADmanago pozwala również na optymalizację kosztów reklamy w ramach określonego przez użytkownika budżetu. - Widzimy wśród firm bardzo duże zapotrzebowanie na tanie i uproszczone rozwiązania, które usprawnią prowadzenie własnego biznesu. Właściciele i przedsiębiorcy skoncentrowani na zyskowności swoich firm często nie chcą ryzykować czasu na naukę zaawansowanych narzędzi Google, ani pieniędzy na wynagradzanie specjalistów. - mówi Grzegorz Błażewicz, właściciel i zarządzający firmy Benhauer, która wdrożyła system ADmanago.

Sklepy iStore mogą do końca roku korzystać z ADmanago na 40proc. rabacie po wcześniejszym bezpłatnym 14 dniowym teście sytemu. Oferta jest dostępna dla tych użytkowników iStore.pl, które zarejestrują się w ADmanago poprzez link podany w panelu administracyjnym sklepu. Oferta ważna jest do końca roku 2011.
System ADmanago (www.admanago.pl) to aplikacja firmy Benhauer (www.benhauer.pl), która specjalizuje się w marketingu internetowym oraz systemach internetowych wspierających marketing i sprzedaż dla małych i średnich firm. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane