Alma24.pl obecna już w 15 miastach

Autor: www.dlahandlu.pl 24 września 2012 14:44

Alma24.pl we wrześniu otworzyła dwa nowe oddziały swojego sklepu w Opolu oraz Rybniku.

W asortymencie obu sklepów znajduje się po 20 000 produktów - zarówno tych podstawowych, jak i importowanych na wyłączność dla delikatesów Alma. W sklepie internetowym nie zabrakło artykułów Krakowskiego Kredensu oraz marki Food&Joy.


- Alma24.pl systematycznie rozwija się i zwiększa zasięg. Docieramy do kolejnych klientów, którzy cenią sobie wygodę zakupów i oszczędność czasu. Cały czas rozwijamy również serwis okołozakupowy - dbamy o to, żeby klient dostał pełen zestaw zamówionych produktów, a w przypadku braku jakiegoś artykułu, po uzgodnieniu telefonicznym, dostarczamy zamienniki. Jestem przekonany, że rynek zakupów spożywczych online będzie się rozwijał, a alma24.pl jest i będzie jego bardzo znaczącą częścią - komentuje Stanisław Krzaklewski, dyrektor projektu sklepu internetowego Alma24.pl


Alma24.pl to sklep internetowy związany z Delikatesami Alma. Funkcjonuje w największych polskich miastach - Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Lublinie, Częstochowie, Rzeszowie, Łodzi, Poznaniu, na Podhalu oraz  w Katowicach i Rybniku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane