Bdsklep.pl chce stać się platformą sprzedażową dla producentów FMCG

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2017 12:08

Bdsklep.pl chce stać się platformą sprzedażową dla producentów FMCG

Bdsklep.pl będzie wprowadzał produkty różnych producentów spożywczych na marketplace Empiku i Allegro.

Sklep jest jednym z 50 partnerów Empiku zaangażowanych w marketplace. Jednocześnie jest jedynym graczem, który na marketplace sprzedaje produkty spożywcze. - Warto podkreślić, że Bdsklep.pl sprzedaje produkt nie tylko na swojej stronie internetowej. Wprowadzamy marki na marketplace Empiku, na Allegro i do Strefy Marek Allegro – mówi Paweł Paszkowski, dyrektor e-commerce Bdsklep.pl.

Oznacza to, iż wchodząc we współpracę z Bdsklep.pl produkty partnera są dostępne też w Empiku i na Allegro. - Budujemy cały kanał dystrybucji online dla partnerskich marek. Dzięki współpracy z nami marki mają zapewniony dostęp do kilku platform. Dysponujemy doświadczeniem i narzędziami unikalnymi na rynku w Polsce – mówi Paweł Paszkowski.

Do sklepu zgłaszają się marki, które nie chcą budować własnego kanału dystrybucji, a chcą aby ich produkty były dostępne dla każdego na terenie Polski i Europy. - Jesteśmy alternatywą dla utrzymywania sieci handlowców w mniejszych miejscowościach – podsumowuje dyrektor e-commerce bdsklep.pl.

Na platformie bdsklep.pl dostępnych jest około 30.000 produktów, na Allegro 5.500, we wszystkich strefach marek Allegro łącznie 1.000-1.500 produktów. Oferta obejmuje szerokie portfolio marek FMCG. Firma szacuje, że łączny zasięg wszystkich jej kanałów sprzedaży to ok. 200.000 mln odsłon miesięcznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane