Carrefour porozumiał się z pocztą francuską by rozwijać usługę dostawy do domu

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2018 11:38

Grupa Carrefour i poczta francuska La Poste podpisały umowę o partnerstwie w celu przyspieszenia rozwoju usług związanych z dostawą do domu. Plan zakłada, że usługa Carrefour Livraison Express, obecna już w pięciu miastach we Francji, do końca tego roku zostanie rozszerzona o kolejnych 10 miast.

Partnerstwo jest częścią planu "Carrefour 2022", przedstawionego w ubiegłym tygodniu przez Alexandre Bomparda, prezesa i dyrektora generalnego grupy Carrefour.

Jak podaje Carrefour, po udanym wprowadzeniu na rynek w Paryżu i jego bezpośrednim otoczeniu, a następnie w Lyonie, Bordeaux, Tuluzie i Montpellier, usługa Carrefour Livraison Express zostanie wdrożona w 10 nowych miastach: Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Lille, Nancy, Nantes, Nicea, Reims, Rennes i Strasburgu.

- Usługa jednogodzinnej dostawy została uruchomiona w 2016 r. przez Stuart, spółkę zależną grupy La Poste specjalizującą się w ekspresowych dostawach miejskich – informuje Carrefour.

Po udanej współpracy przy Carrefour Livraison Express, obie grupy zdecydowały się na uruchomienie w tym roku nowej usługi dostawy z Drive Carrefour (hipermarkety i supermarkety). Usługa ta będzie testowana w 2018 r. w dwóch pilotażowych miastach. Dostawa będzie również obsługiwana przez Stuart. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,31

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane