Certyfikaty Dobry Produkt - do 15 września możesz zgłosić do konkursu swój najlepszy produkt!

Autor: www.dlahandlu.pl 2 lipca 2014 14:55

Certyfikaty Dobry Produkt - do 15 września możesz zgłosić do konkursu swój najlepszy produkt!

Już w październiku podczas VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2014 Grupa PTWP SA, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy" oraz branżowych serwisów internetowych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, po raz piąty wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyzna najlepszym produktom żywnościowym certyfikaty Dobry Produkt.

W tym roku Certyfikaty ruszają w nowej, bardziej atrakcyjnej odsłonie wizerunkowej. Jednocześnie do projektu dołączyli nowi partnerzy medialni: Polskim Radiem i serwis informacyjny interia.pl, to oznacza nie tylko większy zasięg projektu, ale także rozpoznawalność znaku "Dobry Produkt".

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.

Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru. Jako że jedynie 30 proc. konsumentów czyta informacje umieszczone na etykietach, Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów.

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy" oraz serwisów gospodarczych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wraz Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji zapraszają producentów, przetwórców i dystrybutorów żywności do udziału w plebiscycie "Certyfikaty Dobry Produkt".

Selekcja ekspertów obejmuje produkty zgłoszone do konkursu w trzech kategoriach:

 • Produkt wysokiej jakości - kategoria, w której eksperci oceniają zgodność produktu z dobrymi normami jakości handlowej i pełną przejrzystość w informowaniu konsumenta o składzie i jego wartości odżywczej.
 • Nowy, innowacyjny produkt - ocenie podlega nowatorski charakter rozwiązań dotyczący procesu produkcji, zastosowanych składników albo dobroczynnego wpływu na organizm ludzki.
 • Produkt tradycyjny i regionalny - kategoria, która daje szansę pokazania się produktom niszowym, ale o tradycyjnym i wyrazistym charakterze. Obejmuje produkty, które dzięki wprowadzeniu do szerszej produkcji, przy zachowaniu wysokiej jakości są dostępne dla większej liczby polskich konsumentów.

Zasady uczestnictwa:

1) Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 15 września.

2) Jedna firma może przesłać najwyżej dwie propozycje produktów.

3) Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

4) Do zgłoszenia można dołączyć maksymalnie 3 zdjęcia produktu, wysyłając je na adres e-mail: dobryprodukt@portalspozywczy.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy produktu zgłoszonego do konkursu. Maksymalna waga maila nie może przekroczyć 10 MB.

5) Próbki produktów, które będzie mogło ocenić jury prosimy nadsyłać do dnia 15 września, na adres redakcij ( Grupa PTWP SA / serwisportalspozywczy.pl, Roma Office Center, ul. Nowogrodzka 47a, 00-695 Warszawa) z dopiskiem Certyfikat Dobry Produkt. Prosimy przesłanie jednej sztuki produktu. W przypadku produktów łatwopsujących się i trudnych w transporcie (mrożonki, niepakowane wędliny itd.) prosimy o przesłanie jedynie opakowań lub zdjęć). 

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2014 / 7th Food Market & Retail Forum (15-16 października 2014, Hotel Sheraton, Warszawa).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 23. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,69

 • Śr

  2,80

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane