PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Comarch wprowadza rozwiązanie na Apple Watch dla ING

Autor: dlahandlu.pl 20 lipca 2015 11:04

W App Store udostępniona została nowa wersja aplikacji ING Business, opartej na Comarch Mobile Banking, wpierająca obsługę Apple Watch.

– ING Business na Apple Watch umożliwia klientom biznesowym banku podgląd kluczowych informacji: stanu rachunku oraz listy zleceń do autoryzacji, na bieżąco, bez konieczności logowania się do aplikacji. Zaprojektowanie widgetu na Apple Watch to nie lada wyzwanie – przede wszystkim jeśli chodzi o interfejs użytkownika przystosowany do tak małego ekranu, podkreśla Izabela Hanus, kierownik projektu po stronie Comarch.

 

ING Business na Apple Watch umożliwia użytkownikom podgląd stanu salda rachunku, liczby zleceń do podpisu oraz kursu wybranych walut. Zegarek wymaga połączenia z iPhonem, na którym zainstalowana jest aplikacja ING Business, z której pobierane są dane. Aby mieć dostęp do informacji na Apple Watch nie jest wymagane zalogowanie do aplikacji ING Business na iPhone, wystarczy aktywowanie widgetu.

Comarch Mobile Banking to rozwiązanie adresowane do klientów biznesowych banków. Posiada możliwość autoryzacji masowych transakcji, przeglądu sald wielu rachunków jednej firmy lub wielu firm na raz, tworzenia przelewów krajowych czy zagranicznych na bazie listy kontrahentów, szybkiego przewalutowania między rachunkami firmy i wiele innych. System jest dostępny na platformach iOS i Android.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane