Coraz więcej PowerSpotów w polskich restauracjach

Autor: dlahandlu.pl 19 lutego 2018 10:17

Restauracje coraz chętniej instalują w swoich lokalach punkty do ładowania indukcyjnego smartfonów. System PowerSpotów firmy Powermat to obecnie 60 punktów w całej Polsce. Spółka liczy na to, że usługa niedługo stanie się tak popularna w przestrzeni publicznej, jak dziś popularne jest WiFi.

Restauracja Orzo oraz kawiarnie MCoffee na Uniwersytecie SWPS  to kolejne punkty gastronomiczne, które będą korzystać z najnowszej technologii komunikacji z klientami. – Goście restauracyjni czy studenci to różne rodzaje klientów, ale wszyscy bezwzględnie potrzebują jednej rzeczy – stałego kontaktu ze światem za pomocą swojego smartfona. Tutaj idealnym rozwiązaniem są właśnie nasze PowerSpoty, dostępne w miejscach publicznych, które pomogą im utrzymywać baterie telefonów zawsze naładowane, a właścicielom miejsc pozwalają na stałą komunikację z klientami  – mówi Aleksandra Różycka, kierownik projektów w Powermat Polska.

Dzięki punktom do ładowania indukcyjnego, goście za darmo będą mogli bezprzewodowo naładować swoje telefony i dodatkowo skorzystać z indywidualnych promocji.

– Goście zwracają uwagę nie tylko na to, co mogą zjeść, ale także na udogodnienia, które wyróżniają lokal na tle konkurencji. PowerSpoty będą z pewnością mocnym argumentem w staraniach  o klienta – mówi Maciej Żakowski z restauracji Orzo.

– Studenci to wyjątkowo wymagająca grupa klientów, która bardzo intensywnie korzysta ze smartfonów. Używają ich jako pomoc naukową, więc bateria szybko się wyczerpuje. Poza tym mają niewiele czasu wolnego, więc wpadają do nas na szybką kawę między zajęciami. Z pewnością spodoba im się możliwość naładowania telefonu podczas krótkiej przerwy – tłumaczy Martyna Matusik, dyrektor zarządzająca popularnych kawiarni MCoffee, które mieszczą się w budynku Uniwersytetu SWPS.

Sieć Powermat rośnie z tygodnia na tydzień – obecnie to ponad 60 PowerSpotów w całej Polsce. – Chcemy by niedługo problem telefonu rozładowującego się poza domem w ogóle przestał istnieć. Sądzimy, że rozwiązanie Powermat już niedługo stanie się tak popularne w przestrzeni publicznej, jak dziś popularne jest WiFi – mówi Aleksandra Różycka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane