Delikatesy A.pl będą umacniać pozycję na rynku m.in. poprzez przejęcia

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 17 października 2011 12:25

- W ciągu ostatniego roku z delikatesów internetowych działających tylko w Warszawie staliśmy się graczem o zasięgu krajowym i chcemy się dalej rozwijać nie tylko organicznie, ale także poprzez konsolidację rynku. W minionym tygodniu zrealizowaliśmy już pierwszy krok w tym kierunku, bo połączyliśmy nasze siły w stolicy z Fresh24.pl. Zamierzamy dalej umacniać naszą pozycję na rynku poprzez przejęcia i budować coraz większą świadomość naszej marki, a co za tym idzie, coraz większą grupę aktywnych klientów - mówi Grzegorz Bielecki, wiceprezes A.pl Internet

Spółka A.pl Internet - właściciel delikatesów internetowych A.pl - podpisała umowę z agencją public relations Practum Consulting. Practum będzie prowadzić relacje z mediami na rzecz A.pl oraz działania z zakresu PR korporacyjnego, m. in. ma obsługiwać przejęcia realizowane przez A.pl Internet, rozwój działalności w kolejnych lokalizacjach i planowany w tym roku debiut spółki na NewConnect.  - Profesjonalna obsługa PR ma nam pomóc w realizacji tego zadania. Przed nami ważny moment biznesowy i wizerunkowy, mianowicie debiut spółki na NewConnect. Chcemy, by Practum wsparło nas w związku z tym w profesjonalnej komunikacji z inwestorami i rynkiem kapitałowym - komentuje Grzegorz Bielecki, wiceprezes A.pl Internet.

A.pl Internet pod marką A.pl prowadzi delikatesy internetowe o zasięgu krajowym. Delikatesy rozpoczęły działalność pod koniec 2008 r. na rynku warszawskim, a obecnie świadczą usługi także w Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku i Szczecinie. Plany spółki przewidują systematyczne poszerzanie zasięgu o kolejne miasta. Asortyment delikatesów A.pl liczy blisko 20 tysięcy artykułów, wśród których są produkty spożywcze i chemia gospodarcza, a także artykuły biurowe, zoologiczne oraz sprzęt AGD. W 2010 r. spółka nawiązała współpracę z notowaną na GPW Grupą Bomi, która została dostawcą produktów oraz akcjonariuszem A.pl Internet. Pakiet akcji A.pl Internet posiada także giełdowa spółka Action.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,50

  • Śr

    4,80

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane