DHL Parcel: Zmiany w zespole zarządzającym

Autor: pr 16 kwietnia 2018 17:50

Agnieszka Świerszcz, wiceprezes ds. operacyjnych, od 16 kwietnia pełni dodatkowo obowiązki dyrektora zarządzającego DHL Parcel Polska do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko prezesa zarządu DHL Parcel Polska. Igor Caban - dotychczasowy prezes zarządu - podjął decyzję o odejściu z firmy.

Agnieszka Świerszcz swoją drogę zawodową rozpoczęła jako kierownik produkcji  w Bahlsen i Laboratorium Dr Ireny Eris. Od 2000 roku zarządza operacjami w DHL Express (Polska).

Swoją przygodę w branży kurierskiej rozpoczęła od technicznego i operacyjnego uruchomienia trzech nowoczesnych centrów sortowania w Polsce – od przygotowania planów operacyjnych, przez rekrutację i szkolenia pracowników, aż po techniczny start systemów sortujących. Zarządzała sortowniami w Zabrzu i Warszawie. W 2007 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji w HUB’ach (sortowniach) od tamtego czasu tworzyła i wdrażała inicjatywy oraz projekty oparte na metodologiach Six Sigma i Lean, doprowadzając do rozbudowy sieci o trzy kolejne sortownie. W 2012 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji. Od sierpnia 2017 r. została wiceprezesem ds. operacyjnych.

Obecnie w DHL Parcel zarządza prawie 6000 pracowników i kurierów pracujących w 41 jednostkach na terenie całego kraju.

Absolwentka wydziału technologii żywności i żywienia człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane