eobuwie.pl otwiera salon z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi

Autor: dlahandlu.pl 20 stycznia 2018 15:42

eobuwie.pl otwiera salon z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi fot. za youtube.com

Sklep internetowy eobuwie.pl, firma z grupy CCC, planuje otwarcie nietypowego sklepu stacjonarnego. 31 stycznia w Magnolia Park we Wrocławiu ruszy salon, w którym do dyspozycji klientów będą urządzenia dotykowe służące do wybierania produktów.

eobuwie.pl, jeden z największych w Polsce sklepów e-commerce, specjalizujący się w sprzedaży obuwia i akcesoriów otworzył swój pierwszy stacjonarny salon w Focus Mall w Zielonej Górze.

Obecnie firma podaje, że nowy salon będzie sklepem stacjonarnym, „w którym na ekspozycji nie ma żadnego produktu”.

- Odwiedź salon eobuwie.pl w galerii Magnolia Park we Wrocławiu i korzystając z jednego z dziesiątek urządzeń dotykowych wypełniających komfortową przestrzeń dla gości, wybieraj spośród tysięcy modeli butów, torebek i dodatków. Przetestuj przełomowe doświadczenie zakupowe, zacierające granicę między światami online i offline. Kupuj jak w internecie, przymierzaj jak w sklepie! – zachęca firma w zaproszeniu.

Jak tłumaczy firma, klient po przyjściu do sklepu będzie mógł skorzystać z dostępnych na miejscu tabletów. Do wyboru będzie miał możliwość otrzymania informacji o wszystkich produktach aktualnie dostępnych na miejscu, w magazynie (w sklepie nie ma ekspozycji produktów) lub z zapoznaniem się z całą ofertą sklepu internetowego.

Wybierając produkt z e-sklepu w ciągu 2h od złożenia zamówienia, klient otrzyma SMS z informacją o dostarczeniu zamówienia do sklepu, wraz ze specjalnym kodem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,31

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane