REKLAMA
REKLAMA

Firma z branży e-commerce wynajmuje magazyn w Świebodzinie

Autor: www.dlahandlu.pl 24 lipca 2013 12:38

Docdata, należąca do Grupy Docdata N.V. spółka, specjalizująca się w kompleksowej realizacji zamówień dla klientów z branży e-commerce, zawarła umowę najmu 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obiekcie firmy Postęp w Świebodzinie. Kompleks pełnić będzie funkcję centrum realizacyjnego na Polskę. W transakcji najmu Docdata reprezentowali konsultanci Jones Lang LaSalle.

REKLAMA

- Grupa Docdata świadczy kompleksowe usługi w zakresie branży e-commerce dla czołowych graczy na całym świecie. Wraz z rozwojem działalności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, firma rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej lokalizacji dla swojego centrum operacyjnego na Polskę. Magazyn w Świebodzinie zapewni firmie dogodne warunki do obsługi firm zza zachodniej granicy, realizujących zamówienia na rzecz polskich odbiorców - mówi Mateusz Iłowiecki, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Jones Lang LaSalle.

Docdata to europejski dostawca zintegrowanych usług e-commerce. Firma posiada ponad 35 lat doświadczenia w międzynarodowym outsourcingu zarządzania logistycznego zwrotów i reklamacji. Firmie zaufali m.in. Zalando, brands4friends czy Brax.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA