PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Firma z branży e-commerce wynajmuje magazyn w Świebodzinie

Autor: www.dlahandlu.pl 24 lipca 2013 12:38

Docdata, należąca do Grupy Docdata N.V. spółka, specjalizująca się w kompleksowej realizacji zamówień dla klientów z branży e-commerce, zawarła umowę najmu 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obiekcie firmy Postęp w Świebodzinie. Kompleks pełnić będzie funkcję centrum realizacyjnego na Polskę. W transakcji najmu Docdata reprezentowali konsultanci Jones Lang LaSalle.

- Grupa Docdata świadczy kompleksowe usługi w zakresie branży e-commerce dla czołowych graczy na całym świecie. Wraz z rozwojem działalności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, firma rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej lokalizacji dla swojego centrum operacyjnego na Polskę. Magazyn w Świebodzinie zapewni firmie dogodne warunki do obsługi firm zza zachodniej granicy, realizujących zamówienia na rzecz polskich odbiorców - mówi Mateusz Iłowiecki, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Jones Lang LaSalle.

Docdata to europejski dostawca zintegrowanych usług e-commerce. Firma posiada ponad 35 lat doświadczenia w międzynarodowym outsourcingu zarządzania logistycznego zwrotów i reklamacji. Firmie zaufali m.in. Zalando, brands4friends czy Brax.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane