Foodini.pl rozszerza działalność na całą Polskę

Autor: www.dlahandlu.pl 31 sierpnia 2011 11:38

Foodini.pl rozszerza działalność na całą Polskę

29 sierpnia wielobranżowy sklep internetowy foodini.pl rozszerzył działalność. Sklep dotychczas obsługiwał klientów z Warszawy i okolic. Obecnie z jego oferty będzie mógł skorzystać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Foodini.pl wyróżnia jasno określona grupa docelowa: jego klientami są głównie kobiety - aktywne zawodowo i ceniące swój czas i chętnie korzystające z udogodnień, które oferuje Internet.

Sklep Foodini.pl powstał w maju br. jako samodzielne przedsięwzięcie, nie powiązane z żadną tradycyjną siecią handlową.

- Rozszerzenie zasięgu działalności foodini.pl to kolejny etap rozwoju firmy, podyktowany pozytywnym odbiorem ze strony klientów. Współpraca z firmą kurierską DPD umożliwia oferowanie naszych usług na terenie całego kraju. Chcemy, aby każda pani domu miała możliwość komfortowego dokonania zakupów bez wychodzenia z domu, oszczędzając swój czas i energię. To także kolejny krok w kierunku budowania społeczności wokół sklepu - pragniemy, aby nasze klientki tworzyły grupę, która będzie sobie wzajemnie doradzać, podpowiadać, dzielić się przepisami i pomysłami - mówi Maciej Bugaj, dyrektor zarządzający Foodini.pl Sp. z o.o.

W ofercie fFodini.pl znajduje się szeroka gama produktów spożywczych, kosmetycznych, chemii gospodarczej, produktów dla dzieci, a także papierosów i alkoholi. Klienci spoza Warszawy i okolic nie mają możliwości zamówienia jedynie produktów wymagających transportu w warunkach chłodniczych (t.j. mrożonki, mięso, świeże owoce i warzywa) i produktów szybko psujących się (t.j. pieczywo). Nad podstawie kodu pocztowego system sklepu foodini.pl sam weryfikuje jednak miejsce dostawy zamówienia, prezentując klientowi tylko ofertę dostępną w jego miejscu zamieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane