PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Frisco.pl: Jesteśmy przygotowani do obsługi ponad 600 zamówień dziennie

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 21 marca 2013 12:53

Ponad dwa razy więcej osób niż rok wcześniej zamierza w tym roku zrobić wielkanocne zakupy w Internecie - wynika z ankiety przeprowadzonej przez e-delikatesy Frisco.pl. Co istotne, aż 65% osób kupujących produkty spożywcze w sieci wybiera jaja od kur korzystających z wolnego wybiegu, w tym co czwarty internauta nabywa jaja ekologiczne. Najtańsze jaja, pochodzące od kur z chowu klatkowego, kupuje rzadziej niż co piaty klient.

Kurze jaja to najczęściej kupowany produkt z listy wielkanocnych zakupów. W większości koszyków przedświątecznych znajduje się też chleb pszenno-żytni, biała kiełbasa, majonez, chrzan tarty, ser twarogowy, żurek lub barszcz biały, czekolada mleczna, ptasie mleczko. Przedświąteczny szczyt zakupowy we Frisco.pl zaczyna się od poniedziałku przypadającego po Niedzieli Palmowej i trwa do Wielkiej Soboty.

- Jesteśmy technicznie i logistycznie przygotowani do obsługi ponad 600 zamówień dziennie. Dbamy, aby klient otrzymał zakupy zgodnie z wybranym terminem, z dokładnością co do godziny niezależnie, czy jest to leniwy wakacyjny tydzień, czy szczyt zakupów przedświątecznych. Dla naszych klientów kluczowa jest również kompletność dostarczonych zamówień, a Frisco.pl jako jedyne e-delikatesy w Polsce korzysta z własnego magazynu i sortera artykułów, co skutkuje pełną zgodnością realizacji zamówionych produktów. Na bieżąco monitorujemy kalendarz i liczbę rezerwacji, do tego dostosowujemy liczbę samochodów i kierowców obsługujących klientów. Dzięki elastycznemu zarządzaniu zasobami możemy natychmiast reagować na wzrost zamówień. Jest to jeden z czynników, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Co istotne, u nas klienci nie muszą długo czekać na swoje zakupy, bo realizujemy dostawy nawet w opcji ‘na dziś' - mówi Grzegorz Bielecki, prezes Frisco.pl.


Ankieta dotycząca planów robienia zakupów wielkanocnych w Internecie została przeprowadzona wśród 863 klientów Frisco.pl w dniach 15-20.03.2013.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,92

 • Min

  0,65

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane