PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Handel elektroniczny - nowy kierunek studiów podyplomowych

Autor: www.dlahandlu.pl 15 kwietnia 2013 09:49

Akademia Leona Koźmińskiego wspólnie z e-Commerce Polska, Divante i Gemiusem uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych. Jest on skierowany zarówno do kierowników i dyrektorów działów handlowych, przedsiębiorców, którzy planują wykorzystać Internet jako kanał sprzedaży, specjalistów ds. marketingu i handlu, jak i twórców nowych przedsięwzięć e-biznesowych oraz wszystkich, którzy zamierzają wykorzystać potencjał sieci w takich obszarach, jak obsługa klienta, promocja sprzedaży, komunikowanie się z klientem, poszukiwanie innowacyjnych pomysłów na rozwój swojej działalności handlowej.

- E-commerce to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów biznesu - uważa prof. Grzegorz Mazurek z Katedry Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego, kierownik studiów. - By wykorzystać jego potencjał trzeba nie tylko poznać narzędzia analityczne i aplikacje internetowe służące do projektowania i optymalizacji serwisów e-commerce, ale przede wszystkim spojrzeć na e-handel kompleksowo, uwzględniając zarówno wiedzę i doświadczenia z zakresu zarządzania biznesem online, jak i pozyskiwania oraz obsługi klienta w sieci - wyjaśnia.

Już w październiku dowiedzą się tego słuchacze studiów podyplomowych z handlu elektronicznego. W programie, który powstał we współpracy z e-Commerce Polska, partnerem strategicznym studiów, przewidziano bloki tematyczne, w tym podstawy e-commerce, zarządzanie handlem elektronicznym (w tym zarządzanie projektami internetowymi, technologia w e-commerce, projektowanie i optymalizacja serwisów e-commerce, m-biznes, e-logistyka i prawno-finansowe aspekty handlu elektronicznego) oraz instrumenty promocji w handlu elektronicznym (m.in. performance marketing, zdobywanie klienta w handlu elektronicznym i social media w e-handlu).

Większość zajęć będzie miała formę ćwiczeniową i warsztatową. W ich trakcie słuchacze będą m.in. korzystali z narzędzi analitycznych oraz aplikacji online służących do projektowania i optymalizacji serwisów e-commerce, analityki webowej czy zarządzania sprzedażą w sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane